وام بدون ضامن فوری بلوبانک تا سقف ۱۰ میلیون تومان

بانک سامان
1K بازدید
۳ دیدگاه
وام بدون ضامن فوری بلوبانک تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام بدون ضامن بلوبانک بر اساس میانگین حساب و اعتبار سنجی به کاربرانی که بدهی معوقه و چک برگشتی نداشته باشند و خوش حساب باشند…

::شرح این خبر را در ادامه بخوانید::

وام بدون ضامن فوری بلوبانک تا سقف ۱۰ میلیون تومان

وام بدون ضامن بلوبانک بر اساس میانگین حساب و اعتبار سنجی به کاربرانی که بدهی معوقه و چک برگشتی نداشته باشند و خوش حساب باشند پرداخت می شود. شرایط دریافت این وام بدین نحو است که میانگین حساب سه ماه قبل از ۲۰ اسفند ماه ارزیابی شده و به کاربرانی که حساب آنها طی این سه ماهه از ۳ میلیون تومان بیشتر باشد تعلق گرفته و ظرف مدت ۵ دقیقه این وام فعال می شود.

وام بدون ضامن بلوبانک سامان

آموزش دریافت وام از اپلیکیشن بلوبانک

بعد از نصب اپلیکیشین بلوبانک به قسمت وام وارد شده، یکی از تسهیلات فوری ۳ ماهه با سود سالیانه ۱۶ درصد یا ۶ ماهه با سود سالیانه ۱۸ درصد را انتخاب کنید. در بخش وام می توانید مبلغ وام بین ۵۰۰ هزار تومان تا ۱۰ میلیون تومان با بازپرداخت تا ۶ ماهه را فعال کنید تا مبلغ تسهیلات، هزینه ی کارمزد و تعداد اقساط تعیین شده را مشاهده نمائید.

تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی اسنوا

بعد از مشاهده ی این قسمت با تأئید درخواست تسهیلات، پیامی مبنی برثبت درخواست را مشاهده می کنید که اعلام می کند تا یک ساعت دیگر نتیجه به شما اعلام می شود. در آخرین مرحله بلوبانک با بررسی درخواست و در صورت تأئید، تا ۲۴ ساعت وام را به حساب کاربر واریز می کند و اعلام می دارد که مبلغ اقساط در موعد مقرر از حساب کسر می شود و در صورت عدم تمایل، کاربر می تواند این امکان را در صفحه ی وام غیر فعال کند.

خدمات بانکی برای ایرانیان خارج از کشور

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۴.۳]
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

سایتهای پیشنهادی به شما:

مطالب پیشنهادات به شما:
این مقاله را دوست دارید؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

همچنین بخوانید:

۳ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید