بانک شهر بسته اعتباری کارکنان سازمان ها

بانک شهر
242 بازدید
بدون دیدگاه

تحقیقات و توسعه بازار بانک شهر | بانک شهر بسته اعتباری کارکنان سازمان ها

::شرح این خبر را در ادامه بخوانید::

جزییات طرح اعتباری بانک شهر با عنوان بسته اعتباری کارکنان سازمان ها

مدیر امور تحقیقات و توسعه بازار بانک شهر به تشریح جزئیات طرح اعتباری این بانک با عنوان “بسته اعتباری کارکنان سازمان ها” پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، رضا قنبرزاده در همین رابطه گفت: بانک شهر در راستای کمک به سازمان‌ها و به‌ منظور بهبود وضعیت معیشت و توان خرید کارکنان آنان ، اقدام به ارائه طرح اعتباری با عنوان بسته اعتباری کارکنان سازمان‌ها کرده است.

قنبرزاده تصریح کرد: بر این اساس سازمان‌ها با افتتاح حساب در بانک شهر و انتقال حساب حقوق کارکنان خویش به‌ این بانک می توانند از خدمات اعتباری در نظر گرفته‌شده با شرایطی منعطف و رقابتی بهره مند گردند.

توضیحات تکمیلی از وام مانا بانک مسکن/ ۱۵۰ میلیون تومان

بانک شهر
بانک شهر

وی با بیان اینکه این طرح بر اساس نگاه ویژه مدیرعامل بانک شهر به نوع ارتباط با شرکت‌های بزرگ و نهادهای فعال در زیست‌بوم اقتصادی کشور تدوین‌شده است، ادامه داد: در این طرح، اعتبار تخصیصی به کارکنان سازمان‌های طرف قرارداد در قالب دو عقد قرض‌الحسنه و مرابحه به کارکنان معرفی‌شده از سوی ایشان با دوره بازپرداخت ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه در چارچوب قوانین و مقررات بانکی تعلق خواهد گرفت.
قنبرزاده گفت: همچنین باهدف افزایش مبلغ تسهیلات و استفاده از ظرفیت شرکت‌های تابعه بانک و توسعه سهم بازار ایشان، افراد معرفی‌شده می‌توانند به‌منظور خرید کالاها و یا محصولات عرضه‌شده در فروشگاه دیجی شهر از مبلغ بیشتری تسهیلات بهره مند گردند.

همین حالا تسهیلات اشتعال خانگی با سود ۴ درصد بگیرید

مدیر امور تحقیقات و توسعه بازار بانک شهر در پایان خاطرنشان ساخت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و تمایل سازمان‌ها به تقویت توان خرید کارکنان خویش، بسته مذکور ابزاری بسیار اثربخش برای تعامل بهتر با سازمان‌ها و بهره مندی آنان از خدمات بانک شهر خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۳.۷]
برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

سایتهای پیشنهادی به شما:

مطالب پیشنهادات به شما:
این مقاله را دوست دارید؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید