طرح وام ۵۰ میلیون تومانی بانک رفاه کارگران با عنوان سودمند و نرخ ۲ درصد

بانک رفاه کارگران
903 بازدید
۳ دیدگاه
طرح وام ۵۰ میلیون تومانی بانک رفاه کارگران با عنوان سودمند و نرخ ۲ درصد بانک رفاه کارگران طرح وام “سودمند” را با نرخ سود ۲ درصد و سقف وام ۵۰ میلیون تومان ارائه می‌دهد.…

::شرح این خبر را در ادامه بخوانید::

طرح وام ۵۰ میلیون تومانی بانک رفاه کارگران با عنوان سودمند و نرخ ۲ درصد

بانک رفاه کارگران طرح وام “سودمند” را با نرخ سود ۲ درصد و سقف وام ۵۰ میلیون تومان ارائه می‌دهد. در این طرح، نرخ سود تسهیلات بر اساس میزان تسهیلات (۸۰ تا ۱۰۰ درصد سپرده) و مدت بازپرداخت، تعیین می‌شود که حداقل آن ۲ و حداکثر ۷ درصد خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند بین ۸۰ تا ۱۰۰ درصد میزان سپرده خود تسهیلات دریافت کنند که بر اساس مدت‌زمان بازپرداخت متغیر خواهد بود. حداکثر زمان بازپرداخت تسهیلات ۳۶ ماه است و قسط وام برای تسهیلات با نرخ سود ۷ درصد ۱,۴۳۲,۱۲۹ تومان است. کل سود وام ۱,۵۵۶,۶۴۲ تومان و مجموع رقم وام و سود ۵۱,۷۴۱,۶۶۷ تومان خواهد بود.

۳۰۰ میلیون تسهیلات ویژه ی بانک ایران زمین

معرفی تسهیلات بانک رفاه کارگران

برای دریافت وام “سودمند”، یک حساب سپرده بلندمدت با نرخ سود ۴ درصد نیز لازم است و سپرده متقاضی دریافت وام به‌عنوان وثیقه بلوکه خواهد شد و امکان برداشت تا قبل از تسویه وام وجود ندارد. همچنین، نیاز به مسدودی سپرده به عنوان ضمانت وام وجود دارد که تا مدت ۳۶ ماه بلوکه خواهد شد.

چگونه می‌توانم برای دریافت وام “سودمند” اقدام کنم؟

برای دریافت وام “سودمند” از بانک رفاه کارگران، شما باید ابتدا یک حساب سپرده بلندمدت با نرخ سود ۴ درصد در همین بانک باز کنید. سپس، با توجه به شرایط و ضوابط طرح، باید مبلغ و مدت زمان تسهیلات را مشخص کرده و به شعبه بانک مراجعه کنید.

در این مرحله، شما باید فرم درخواست وام را پر کنید و مدارک لازم را به همراه داشته باشید. این مدارک شامل اسناد شناسایی، مشخصات شغلی و درآمدی شما و همچنین مدارک مربوط به وثیقه بلوکه شده، مانند گواهی سپرده، می باشد.

سپس بعد از بررسی و تایید مدارک و شرایط و موارد طرح، بانک مبلغ وام را به حساب شما واریز خواهد کرد و سپرده متقاضی به عنوان وثیقه بلوکه خواهد شد. پس از تسویه وام، مبلغ وثیقه به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

خدمات بانکی برای ایرانیان خارج از کشور

لطفا توجه داشته باشید که برای دریافت وام “سودمند”، شما باید از شرایط و ضوابط طرح آگاهی داشته باشید و توانایی بازپرداخت تسهیلات را داشته باشید.

آیا برای دریافت وام سودمند بانک رفاه کارگران، نیاز به ضامن دارم

نوع ضمانت برای وام سودمند بانک رفاه کارگران “مسدودی سپرده” است، بدین معنا که برای دریافت این وام لازم است یک حساب سپرده در بانک رفاه کارگران به نام وام‌گیرنده باز شود و مبلغ مورد نیاز برای وام به عنوان سپرده در این حساب واریز شود. سپرده مورد نظر به عنوان وثیقه برای وام استفاده می‌شود و در صورتی که وام‌گیرنده نتواند تقسیط‌های خود را به موقع پرداخت کند، بانک مجاز به استفاده از سپرده وثیقه شده در حساب وام گیرنده است.

بنابراین، در وام سودمند بانک رفاه کارگران نیاز به ضامن نیست ولی برای اعطای وام، نیاز به داشتن حساب سپرده در بانک رفاه کارگران و واریز مبلغ مورد نیاز به عنوان سپرده وجود دارد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۳]
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , ,

سایتهای پیشنهادی به شما:

مطالب پیشنهادات به شما:
این مقاله را دوست دارید؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

همچنین بخوانید:

۳ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید