بانک پاسارگاد ۲۰۰ میلیون تومان وام میدهد

بانک پاسارگاد
6K بازدید
۱ دیدگاه

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک پاسارگاد. بانک پاسارگاد به منظور حمایت از مشتریان خود و برای رفع کمبود نقدینگی آن‌ها طرح تسهیلاتی به نام «کاپ کارت» تبیین کرده است. مبلغ این تسهیلات به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

::شرح این خبر را در ادامه بخوانید::

بانک پاسارگاد ۲۰۰ میلیون تومان وام میدهد

شرایط دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد به منظور حمایت از مشتریان خود و برای رفع کمبود نقدینگی آن‌ها طرح تسهیلاتی به نام «کاپ کارت» تبیین کرده است. مبلغ این تسهیلات به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد.

به گزارش بانک اول آن دسته از مشتریان بانک پاسارگاد که مایل به دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری داشته باشند. ضمنا افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که حداقل سه ماه از میانگین حساب آن‌ها گذشته باشد. سود این تسهیلات با توجه به ضریب برابری آن بوده و حداکثر ۱۸ درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۳۶ ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این وام ارائه ضامن رسمی است.

درگاه پرداخت واسط چیست؟

با توجه به مبلغ وام،حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۷۹ تومان است. کل سود تسهیلات، ۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۸ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۲۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۸ تومان خواهد بود.

 

دریافت وام بانکی
دریافت وام بانکی

لازم به ذکر است که هر فرد تنها یک بار امکان استفاده از کاپ کارت بانک پاسارگاد را دارد و نمی‌توانند از منافع این طرح چندین بار استفاده کند.

نگاهی به برخی از خدمات بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد از سال ۱۳۸۴ با سرمایه ۳۵۰ میلیارد تومانی به دنیای بانکداری وارد شد و هم اکنون با سرمایه بالغ بر هزار و ۳۱۰ میلیارد تومان فعالیت دارد.

هم اکنون بانک پاسارگاد انواع خدمات بانکی اعم از افتتاح سپرده‌ها، تسهیلات و تعهدات، امور ارزی، صندوق امانات و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. این مجموعه در ارائه انواع تسهیلات تکلیفی و غیرتکلیفی همواره پیشگام بوده و در این خصوص خدمات مناسبی را برای متقاضیان تبیین کرده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲۰ میانگین: ۳.۹]
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

سایتهای پیشنهادی به شما:

مطالب پیشنهادات به شما:
این مقاله را دوست دارید؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

همچنین بخوانید:

نتیجه‌ای پیدا نشد.

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید