تسهیلات ۲ تا ۴ درصدی بانک گردشگری تا ۲۰۰ میلیون تومان

بانک گردشگری
205 بازدید
بدون دیدگاه

تسهیلات ۲ تا ۴ درصدی بانک گردشگری تا ۲۰۰ میلیون تومان بانک گردشگری با اجرای طرح پارسا، به مشتریان خود امکان دریافت تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصدی تا ۲ میلیارد ریال معادل ۲۰۰ میلیون تومان

::شرح این خبر را در ادامه بخوانید::

تسهیلات ۲ تا ۴ درصدی بانک گردشگری تا ۲۰۰ میلیون تومان

بانک گردشگری با اجرای طرح پارسا، به مشتریان خود امکان دریافت تسهیلات با نرخ ۲ و ۴ درصدی تا ۲ میلیارد ریال معادل ۲۰۰ میلیون تومان را با توجه به میانگین سپرده‌های جاری آن‌ها در این بانک فراهم می‌کند. به گزارش بانک اول از روابط عمومی بانک گردشگری، مشتریان می‌توانند با ایجاد میانگین حساب ۴ تا ۱۲ ماهه بین ۳۵ تا ۳۰۰ درصد سپرده خود، به این تسهیلات دسترسی پیدا کنند.

در طرح پارسا بانک گردشگری، امکان انتقال امتیاز دریافت تسهیلات به سایر افراد و دوره‌های معدل گیری سپرده در ۴، ۶ و ۱۲ ماهه نیز وجود دارد. این طرح به منظور تشویق مشتریان به سپرده‌گذاری در حساب‌های جاری ارائه شده و امکان اعطای تسهیلات ارزان قیمت به مشتریان حقیقی و حقوقی بر اساس معدل حساب جاری آن‌ها فراهم شده است.

سقف اعطای تسهیلات خرد به ۳۰۰ میلیون افزایش یافت

تسهیلات بانک گردشگری
تسهیلات بانک گردشگری

با طراحی طرح سپرده تسهیلاتی پارسا، بانک گردشگری به مشتریان خود خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد. مشتریان مشمول دریافت تسهیلات از طریق این طرح، می‌توانند امتیاز دریافت تسهیلات خود را به شخص دیگری واگذار کنند و از دوره‌های معدل گیری سپرده در ۴، ۶ و ۱۲ ماهه استفاده کنند.

 

 

آیا مشتریان بانک گردشگری می‌توانند در طرح پارسا، تسهیلات بیشتری از ۲ میلیارد ریال دریافت کنند؟

بله، مشتریان بانک گردشگری می‌توانند در طرح پارسا، تسهیلات بیشتری از ۲ میلیارد ریال دریافت کنند، اما بسته به شرایط و ویژگی‌های هر مورد، شرایط متفاوتی برای دریافت تسهیلات اعمال می‌شود. در این طرح، حداکثر مبلغ تسهیلات بر اساس میانگین حساب جاری گردشگری مشتری در بازه زمانی ۴ تا ۱۲ ماهه و با نرخ ۲ و ۴ درصد تعیین می‌شود و در صورت افزایش میانگین حساب جاری، مبلغ تسهیلات نیز افزایش می‌یابد.

به علاوه، بانک گردشگری برای مشتریان خود در طرح‌های دیگری نیز تسهیلات با مبالغ بالاتری ارائه می‌کند، اما شرایط دریافت این تسهیلات ممکن است با توجه به نوع طرح و شرایط آن، متفاوت باشد. بنابراین، برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر درباره تسهیلات مختلف بانک گردشگری، بهتر است با واحد مربوطه در بانک تماس بگیرید.

آغاز ثبت‌نام مرحله اول وام ۲۰ میلیونی بازنشستگان تامین‌اجتماعی

آیا برای دریافت تسهیلات پارسا، مشتری باید شرایط خاصی را داشته باشد؟

بله، برای دریافت تسهیلات پارسا از بانک گردشگری، مشتری باید شرایط خاصی را داشته باشد. برخی از شرایطی که برای دریافت تسهیلات پارسا باید مطابقت داشت عبارتند از:

– داشتن حساب جاری در بانک گردشگری

– داشتن سابقه سپرده‌گذاری در بانک گردشگری

– ایجاد میانگین حساب ۴ تا ۱۲ ماهه بین ۳۵ تا ۳۰۰ درصد سپرده خود در بانک گردشگری

– عدم داشتن بدهی به بانک گردشگری یا دیگر بانک‌ها

– قابلیت ارائه تضمین‌های مورد نیاز برای دریافت تسهیلات

به علاوه، مبلغ تسهیلات دریافتی توسط مشتری بسته به میزان سپرده‌گذاری و میانگین حساب جاری او به شمار می‌رود و در صورت افزایش میانگین حساب جاری، مبلغ تسهیلات نیز افزایش می‌یابد. در هر صورت، برای اطلاعات دقیق‌تر درباره شرایط دریافت تسهیلات پارسا، بهتر است با واحد مربوطه در بانک گردشگری تماس بگیرید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , ,

سایتهای پیشنهادی به شما:

مطالب پیشنهادات به شما:
این مقاله را دوست دارید؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید