وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک اقتصاد نوین در طرح اعتبارینو

بانک اقتصادنوین
518 بازدید
بدون دیدگاه

وام اعتبارینو بانک اقتصادنوین وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک اقتصاد نوین در طرح اعتبارینو

::شرح این خبر را در ادامه بخوانید::

وام ۵۰۰ میلیون تومانی بانک اقتصاد نوین در طرح اعتبارینو

بانک اقتصاد نوین با ارائه طرح “اعتبارینو” به مشتریان خود این امکان را می‌دهد که با تضمین سپرده یا واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت، تا ۸۰ درصد از سپرده خود به مبلغ حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان را به عنوان تسهیلات دریافت کنند. شرایط بازپرداخت تسهیلات به صورت قسطی یا یکجا در بازه زمانی ۳ تا ۳۶ ماه و با سود ۲۳ درصد امکان پذیر است. ضمانت وام در این طرح، مسدودی سپرده بوده و وام‌گیرنده مجاز به خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با اعتبارینو می‌باشد. همچنین، واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت نیز می‌توانند به عنوان ضامن در نظر گرفته شوند. هزینه‌های جانبی شامل تشکیل پرونده و آبونمان سالیانه با هزینه ۵۶۰ هزار تومان می‌باشد.

وام سلامت شهر ویژه ی پزشکان و کارکنان حوزه ی سلامت بانک شهر

در این طرح، وام‌گیرنده می‌تواند با ارائه مسدودی سپرده یا واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت، تا ۸۰ درصد از سپرده خود به مبلغ حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان را به عنوان تسهیلات دریافت کند. وام‌گیرنده مجاز به خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با اعتبارینو است و ضمانت وام در این طرح، مسدودی سپرده بوده و همچنین واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت نیز می‌توانند به عنوان ضامن در نظر گرفته شوند.

وام کوشان بانک اقتصادنوین
وام کوشان بانک اقتصادنوین

بازپرداخت تسهیلات به صورت قسطی یا یکجا در بازه زمانی ۳ تا ۳۶ ماه و با سود ۲۳ درصد امکان پذیر است. در نظر گرفتن واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت به عنوان ضامن مجاز است و هزینه‌های جانبی شامل تشکیل پرونده و آبونمان سالیانه با هزینه ۵۶۰ هزار تومان محاسبه می‌شود.

طرح اعتبارینو بانک اقتصاد نوین برای دارندگان حساب‌های بلندمدت یا واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت این بانک امکان تسهیلات تا ۸۰ درصد از سپرده خود را با شرایط بازپرداخت انعطاف‌پذیر به صورت قسطی یا یکجا در بازه زمانی ۳ تا ۳۶ ماه و با سود ۲۳ درصد ارائه می‌دهد. همچنین، با ارائه مسدودی سپرده یا واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت به عنوان ضامن، مبلغ حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان از سپرده خود را به‌عنوان تسهیلات دریافت کنید.

برای دریافت این تسهیلات، باید حداقل ۶ ماه از باز کردن حساب‌ بلند مدت یا خرید واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت در بانک اقتصاد نوین گذشته باشد. همچنین، باید به حداقل ۲۲ سال سن داشته و با شرایط و ضوابط این طرح آشنا باشید.

هزینه‌های جانبی این طرح شامل تشکیل پرونده و آبونمان سالیانه با هزینه ۵۶۰ هزار تومان است. با این حال، این هزینه‌ها به صورت یکبار پرداختی هستند و در صورت انجام تسهیلات در دوره پرداخت، به صورت اقساطی به مبلغ تسهیلات اضافه می‌شوند. تسهیلات بانک اقتصادنوین

لازم به ذکر است که برای دریافت این تسهیلات، باید شرایط و ضوابط این طرح را به دقت مطالعه کرده و با رعایت شرایط ارائه شده، درخواست خود را به بانک اقتصاد نوین ارائه دهید.

وام بسته رونق تعاون ۲ بانک توسعه تعاون

آیا این طرح در دیگر شعب بانک اقتصاد نوین نیز ارائه می‌شود؟

بله، طرح “اعتبارینو” در تمامی شعب بانک اقتصاد نوین در سراسر کشور ارائه می‌شود و دارندگان حساب‌های بلندمدت یا واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت این بانک می‌توانند با رعایت شرایط و ضوابط این طرح، از تسهیلات با شرایط انعطاف‌پذیر و با سود کمتر از بیشتر از سایر طرح‌های بانکی استفاده کنند. البته شاید در برخی شعب این بانک به دلیل تفاوت در شرایط و نیازهای محلی، این طرح با نام و شرایطی متفاوت ارائه شود. به هر حال، برای اطلاعات دقیق‌تر در این خصوص می‌توانید با شعبه مورد نظر خود تماس حاصل کنید و از وضعیت این طرح در آن شعبه استعلام بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,

سایتهای پیشنهادی به شما:

مطالب پیشنهادات به شما:
این مقاله را دوست دارید؟ با دوستان خود به اشتراک بگذارید!

همچنین بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید